Fryshuset Gymnasium

Kontakt

Reception gymnasiet

Tel:076-1269539

Rektor

Gunnar Holm – gunnar.holm@fryshuset.se

Programrektorer

Introduktionsprogrammen, Specialpedagogisk profil AST, speldesign

Kajsa Sponton – kajsa.sponton@fryshuset.se

Estetiska programmet

Olof Enqvist – Olof.Enqvist@fryshuset.se

Jakob Melkstam – jakob.melkstam@fryshuset.se

ES- AST, PRIV och Gymnasiesärskolan

Jonas Monsen – Jonas.Monsen@fryshuset.se

Handels och administration-, Ekonomiprogrammet

Per Nyström – Per.Nystrom@fryshuset.se

Natur-, och Samhällsprogrammet

Mathias Blomberg – Mathias.Blomberg@fryshuset.se

Synpunkter eller klagomål på skolans verksamhet

Synpunkter eller klagomål på skolans verksamhet.